Ještě nejste zapsaný v sčítání milovníků anime a mangy? Tady se můžete zapsat!
Chceš být Sbé?tady můžeš!Recenze-1/2 Princ

5. října 2010 v 20:52 | Nelliel |  1\2 prince
Táák... protože pochybuju že je tady vůbec nějaký člověk,který zná half princ. Výýborná manga, která má zatím,bohužel jenom devatenáct dílů,protože překladatel se nám nějak zasekl. Odkaz na přečtení najdete ve složce anime online,a protože to je nejspíš jediná online manga,přiřazuji jí do týhle složky.A teď už k příběhu...

Jméno:1/2 prince
žánr:Komedie,Romance,Sci-fi,Fantasy,Shoujo
Typ:Manga
Autor:Yu Wo
Rok vydání:2004
Děj:Píše se rok 2100,A devatenáctiletý student jednou přinese domů počítačovou hru s názvem druhý život,která se shoduje se skutečností 99 procent. Naštve ho, když jeho mladší sestra Feng Lan neprojevuje o hru sebemenší zájem,a tak jí vyprovokuje k sázce že bude Feng Lan lepší,aniž by použila ženské výhody. Ovšem nikdo netušil,že Feng Lan,s přezdívkou Princ a mužským pohlavým, i když normálně by nemělo jít změnit,bude o 30 procent lepší než v reálu,bude pronásledována zuřivými faninkami,a nakonec se rozhodne ve skupině se jménem zvláštní komando,ve kterém jsou Lolidragon-Gm,neboli člověk pracující pro hru a zároveň i hráč.Zlodějka,která nějakou dobu předstírá že je Princova dívka,Vlk-Dáge,kněz ve vlčí podobě který se později vezme za manželku kouzelnici v komandě,která hledí jen na čistotu duše,Doll,nekromantkou,bojující pro právo a spravedlnost která se bojí vlastních koster a nakonec uchylným Bardem Guyem,který se tak trochu zamiluje do prince.Ale co až se zjistí,že Guy je Feng Lanin třídní učitel a vlk-dáge je zdravotníkem na škole,kam Feng Lan chodí?A co když se i Feng Lan do Guye zamiluje?(Nejspíš... to mám z amvček,v manze to zatím nebylo.)
Obrázky:
princ
princ 2
princ 3
Fuj... to sem se upsala... kvůli vám  sem si tu mangu musela přečíst celou znova,protože a jelikož už jsem toho půlku zapoměla jak dlouho nevyšel nový díl.
 


Komentáře

1 Anekoo Anekoo | 25. září 2011 v 19:57 | Reagovat

Jooo! 1/2 prince!!!
Náhodou úplně úžasná manhua!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Arigatóóó!Doufám že se vám tady líbilo,a přijďte zas!